Aby i rty měli svůj příběh

Co je dominantou žen? Dala by se vyjmenovat řada věcí z celého seznamu, ale takovým nejpůvabnějším záchytným bodem jsou jejich rty. Používáme je k mluvení a přitahují opravdu velkou pozornost. Tak jako to, co na nich máme nanesené. Je to balzám, lesk, nebo rtěnka? Vše má své kouzlo a dá vašemu vzhledu, znamenitou eleganci.
balzám na rty

Kouzlo balzámu na rty

Balzám na rty má především pečující schopnosti. Naše rty umí dokonale hydratovat, vyživovat a chránit před vysoušením a popraskáním. Je to geniální zázrak, který má naše rty připravit na to, odvázat se v podobě zvýrazněné rtěnky, nebo lesku. Ovšem dnes už se prodává i široká nabídka balzámu na rty, které nemají jenom regenerační a voňavé schopnosti, ale které jsou pigmentované a našim rtům dodají barvu. Ovšem jenom decentní, ale i přes to upoutají pozornost.
lesky na rty

Zazářit formou lesku

Fáma o lesku na rty říká, že je jenom pro mladší generace, ale výjimka potvrzuje pravidlo, že tomu tak není. Nanést na vaše rty lesk je možné na všechny neformální události, kterých se zúčastníte. Je skvělý ho mít vždycky v kabelce a zvýraznit se při každé možné příležitosti. Navíc se hodí k jakémukoliv vašemu oblečení, nebo zaměstnání. Není vyzývavý a působí svým způsobem pořád přirozeně. Věřte, že s jeho pomocí zazáříte kamkoliv vejdete, protože lesk na rty zvýrazní váš obličej natolik, že budete k zulíbání. Existuje několik barevných kombinací a jelikož není moc fixní, nemusíte se bát jeho odvážnějších barev.
s rtěnkou na ulici

Rtěnka je ženská zbraň

Pokud ve vaší kosmetické taštičce nechybí několik druhů rtěnek, pravděpodobně se z vás už stala žena. Rtěnka je ženská, vyjadřuje vaši zralou a dospělou osobnost a působí na muže jako magnet. V džungli rtěnek se musíte pořádně zorientovat, protože svět kosmetiky se zaměřuje na několik stovek barevných kombinací, podob a druhů. Přitažlivé a dokonalé jsou matné rtěnky, které zanechají vaše rty v „suchém“ stavu a navíc působí přirozeněji. Pokud, ale vyčnívat chcete a toužíte po pozornosti a pohledech všech mužů i žen, rozhlédněte se po rudých barvách lesklých rtěnek, které nikdy nevyjdou z módního světa, jako naprostý trend.