Krásné prvky přírody u Vás doma

Příroda umí rozzářit, příroda umí překvapit a umí vytvořit překrásné a přepychové vzorce a obrazce. Proto z ní vychází jenom ty nejlepší kousky. V souladu s přírodou může být i podlaha. Ta může mít její dekor a design. Umí rozehřát, umí zútulnit celý prostor, dodá šťávu tam, kde je to potřeba, ale zpříjemní i celkovou atmosféru domova. Hřejivý materiál, který je krásný na pohled ale také velice jednoduchý na údržbu, proto si ho často ceníme nejenom z pohledu designu, ale také z pohledu praktičnosti.žena s dlouhými hnědými vlasy
Dřevěná podlaha je krásným, jedinečným, originálním a navíc vznešeným prvkem Vašeho domova. Je praktická a navíc skvostně vypadá. Design doladí jak v moderních domácnostech, tak i klasických bytech či rodinných domech. Vhodná je i do prostředí kanceláří nebo firem.
A ptáte se na finance? To Vám prozradí dřevěná podlaha cena yesinterier.cz, kterou najdete v konkrétním ceníku.

Kompletní podlaha od výroby až po montáž

Jestliže přemýšlíte právě o nové podlaze v pokojích, kuchyni, obývacím pokoji, ložnici, dětském či studentském pokojíčku, pokoji pro hosty, pracovně nebo i obyčejné chodbě, pak si zvolte materiál příjemný ale také praktický. Právě dřevo je příjemný materiál a každým coulem se dokáže přizpůsobit, protože existuje v různých variantách a dekorech. Od těch nejsvětlejších odstínů až po ty nejtmavší, skoro až černé. Na výběr je mnoho krásných druhů připomínajícího přírodu. Navíc vše přijedeme namontovat, takže s tím nebudete mít žádnou práci.
Nesčetně odstínů
Krásné dekory ukazují přepychové letokruhy nebo i suky. Záleží na tom, jaký typ si vyberete. Nabízí se světlé, střední i tmavší odstíny. Krásně zbarvené do světle hnědé až rezavé, nebo s tmavším nádechem.
Základní rozdělení:


  1. Dubová prkna
  2. Dubová prkna yesfloor
  3. Parketa vícevrstvá
  4. Quick step

dřevěná světlá podlaha

K dispozici jsou samozřejmě dražší i levnější verze, abychom vyhověli všem klientům a dokázali uspokojit jejich potřeby. Možností je mnoho na výběr, takže si stačí vybrat. Pak už jen počkat, než se vše uskuteční. Naše práce totiž zahrnuje dodávku na klíč.