Nebankovní americká hypotéka vám nebude komplikovat život

Jestliže potřebujete půjčku a jen přitom pomyšlení vás děsí, co kvůli ní budete muset všechno podniknout, jaké podmínky budete muset splnit, a jaká pravidla dodržet, máme pro vás dobrou zprávu. Na finančním trhu existuje jeden typ půjčky, který se tomuto zažitému modelu vymyká. A nejedná se o nic jiného, než o americkou hypotéku. Ta má odlišná pravidla, a proto je mezi lidmi natolik oblíbená, že ji má ve svém portfoliu snad každá finanční společnost – banky i nebankovní společnosti.
Jenže jestliže chcete být skutečně nezávislí, chcete půjčku rychle a bez čekání, bez vyplňování stohů formulářů a dokládání nekonečného množství potvrzení, zkrátka bez všech zbytečných průtahů, a ještě navíc i bez hloupých závazků k tomu, tak máte jen jednu jedinou možnost, jak to celé zařídit – žádejte o nebankovní americkou hypotéku.
sloupečky mincí, v pozadí stojí bankovky
Můžete to udělat pohodlně skrze webové stránky společnosti, takže ani nebudete muset vytáhnout paty z domu, tedy zbytečně ztrácet čas. Navíc je možné se domluvit i v případě, kdy máte nižší bonitu anebo nějaký ten vroubek v registru.
To jediné a skutečně zásadní, co potřebujete k tomu, abyste mohli americkou půjčku získat, je vhodná nemovitost, která poslouží jako záruka bezproblémového splácení takového úvěru.
Když složíte dostatečnou záruku v podobě nemovitosti, pak si věřitel nemusí dělat starosti, že by o peníze, které do vás investuje, v budoucnu přišel.
mince pod lupou
Navíc je z čeho vybírat. Ne každý je vlastníkem bytu anebo rodinného domu, takže dobrá zpráva je jistě to, že nic takového není nezbytně potřeba. Dostatečnou zárukou mohou být i menší nemovitosti, a dokonce se ani nemusí jednat o stavbu. Můžete ručit i pozemkem anebo třeba družstevním bytem. Také zahradní chatkou či rekreační chatou. Každá nemovitost má svou hodnotu a právě od její ceny na trhu se odvíjí výše částky, kterou můžete formou úvěru získat pro své potřeby.