Proč je bytový design důležitý

Mí hezký, útulný domov je přáním nejspíš všech lidí. Avšak vzhledem k tomu, že každý z nás má poněkud odlišný vkus, představí si pod tím každý člověk něco trochu jiného. Někomu se líbí moderní, kovový a chromový vzhled, jiný zase dává přednost dřevu a květinám, aby dosáhl co možná nejpřírodnějšího vzhledu.designový obývací pokoj

Avšak ačkoliv každému se líbí něco trochu jiného, přesto jsou tu některé věci, které jsou společné. Například málokomu se líbí nedbalé míšení nejrůznějších stylů bez jakéhokoliv smyslu a řádu. Máme rádi věci pěkně uspořádané, milujeme systém. A tím je třeba se řídit, když volíme bytový design http://bydesign.cz/, který použijeme.

Je samozřejmě jasné, že se nejspíš nezavděčíme všem, vždy se najdou lidé, kterým se zrovna naše pojetí nebude líbit. Avšak je možné zařídit http://synonymus.cz/v-prve-rade-121/ si domov tak, aby se tam cítila dobře velká většina. Ale jak toho dosáhnout? Je třeba dodržovat několik jednoduchých pravidel.

Za prvé je dobré nemíchat styly, zvlášť v jedné místnosti. Pokud například budete mít starou dřevěnou skříň, a hned vedle ní bude stát moderní kovová, věřte, že to nebude působit dobře. Podobně je to s barvami. Ano, je možné ladit každou místnost do jiné, avšak jedna místnost by měla být pouze v takových barvách, které se doplňují. Například kombinace světle hnědé a světle modré bude vypadat dobře, avšak když zkombinujete světle žlutou, modrou a zářivě červenou, výsledek nebude zrovna oku lahodící.ložnice ve starém stylu

Výše uvedené se samozřejmě netýká jen nábytku, nýbrž i barvy stěn a podlahy, ať už zvolíte lino, dlaždičky či koberec. Mějte na paměti, že všechny tyto prvky tvoří jeden celek, který je zodpovědný za dojem, který na vás daný byt udělá.

Zapomenout bychom neměli ani na detaily. Mít vystavené suvenýry z dovolených, nejlépe z těch u moře, je jistě dobré. Ozvláštní místnost a vám budou připomínat to, co jste tam tehdy zažili.

Je tedy dobré řídit se heslem všeho s mírou, a pokud si nejste jisti, není na škodu najmout si profesionála. Koneckonců v pěkném bytě se budete cítit dobře i vy.