Seznamte se s LED panely, se světelným zdrojem budoucnosti

Se zářivkami se setkáváme především ve firmách, kancelářích či obchodech, restauracích, halách i čekárnách. Všude, kde jsou velké prostory a velká potřeba světla po dlouhou dobu. Ovšem je to světelný zdroj velmi neefektivní a především nevzhledný.

Současná doba nabízí i jiná řešení, úspornější i elegantnější. Rozhodně je to tedy dobrá zpráva pro všechny, kteří zářivky ještě používají. LED panely je hravě nahradí. Vhodné jsou do všech prostor s výškou stropu do 350cm.

· Jak již bylo psáno, velmi pozitivní je jejich úspornost. Poskytnou stejný výkon jako klasické světelné zdroje, ale bohatě jim postačí mnohem nižší příkon. Brzy si se tedy mnohonásobně vrátí o něco vyšší pořizovací náklady.

· Vyznačují se mnohonásobně vyšší životností, což k šetření také přispěje. Nemusíte stále utrácet za nové a nové zdroje. Z toho plyne i fakt, že není potřeba je tak často vyměňovat. A taková výměna není úplně snadná.

· Oproti zářivkám neobsahují nebezpečné látky, ke kterým patří především rtuť. Po uplynutí jejich životnosti je nemusíte likvidovat speciálním způsobem.

· Vypadají mnohem lépe a dokáží se stát pěknou součástí interiéru. Nabízejí se v různých velikostech např. ve tvaru čtverce 60cmx60cm či obdélníků 60cmx30cm a 60cmx120cm a jsou také mnohem tenčí, než klasické zářivky. Nikdy tedy v žádném prostoru nebudou působit jako pověstná pěst na oko.

O LED panelech už tedy víte a nyní se musíte rozhodnout, zda je chcete. Důkladně zvažte všechna pro a proti, propočítejte pořizovací náklady i spotřebu, zjistíte, že finální úspora vás jistě nadchne. S pořízením LED panelů navíc napomůžete i přírodě, jednak nižší spotřebou energie a také snížením odpadů, protože je není nutné měnit tak často.

U nás si můžete být jisti velkou kvalitou všech dostupných produktů.