TANTRA MASÁŽ

Tantra masáž je vlastně druh erotické masáže, kterou můžete se svou polovičkou zkusit doma nebo můžete zajít do některého z masážních salonů, kde je provozují.

Jejím účelem je hlavně navození vzrušení, nepotřebujete k tomu absolvovat masérský kurz, pokud se rozhodnete pro domácí erotickou masáž, nechte se vést intuicí. Důležité je mít na ní dostatek času, příjemné prostředí, vonné svíčky či aroma lampu, a nejlépe nebýt vůbec oblečení, je to nádherné souznění dvou těl i duší, zbaví Vás napětí a stresu a bývá mezi partnery často předehrou k milování.

Vhodné techniky jsou:
– v první řadě jemné hlazení
– poté přejděte k pomalému roztírání vonného olejíčku po celém těle, ale zpočátku na zádech
– následně partnerovi pokrčenými prsty hněťte svaly, bude se pomalu uvolňovat
– může následovat tření – dlaněmi budete přejíždět po kůži a opírat se o ně vahou svého těla
– takto když začnete, Vaše intuice už Vám napoví, jak postupovat dál
– nezapomínejte na chodidla, jsou velmi vzrušivým místem na těle
– po prvotní uvolňující masáži můžete začít být trochu odvážnější a začít s masírováním nejprve jen kolem genitálií, přímo se jich hned nedotýkejte, kružte nejdříve kolem, to bude Vaši polovičku zpočátku vzrušovat nejvíc
– až poté přistupte k dotykům přímo na genitáliích, ale u tantrické masáže k nim nemusí ani dojít, partnera už budou vzrušovat Vaše dotyky na jakékoli části těla.

Pokud se ale příliš stydíte, nebude to sice takové, ale můžete partnerovi/ce erotickou masáž dopřát např. jako dárek v některém masážním salonu:
– při erotické masáži v salonu na Vás čeká odborně vyškolené masérka, v některých salonech si ji můžete předem vybrat
– mají zpravidla velký výběr druhů erotických masáží, které Vám ve výsledku naladí tu správnou náladu
– některé masážní salony nabízejí erotické masáže i pro partnery, kvalifikovaná masérka Vám jen předvede potřebné kroky a nechá Vás o samotě, kde si je můžete vyzkoušet v příjemném soukromí.