Americká hypotéka bez registru – hypotéka i pro problémové klienty

Americká hypotéka patří mezi neúčelové půjčky, tudíž si můžete půjčit úplně na cokoliv. Můžete si tedy například půjčit na koupi nového automobilu, na rekonstrukci, splacení dluhů a exekucí atd. Jedině co musíte, je vlastnit nemovitost, protože americká hypotéka musí být zastavěná nemovitostí. Jelikož je tedy americká hypotéka jištěná nemovitostí, společnost co hypotéku poskytuje, je schopná tento úvěr, poskytnout za velmi dobrých podmínek, jedná se tedy o nízkou úrokovou sazbu a poměrně dlouhou splatnost.

šanon a papíry

Americká hypotéka se splatností až 20 let

Americkou hypotéku nabízejí jak nebankovní, tak i bankovní společnosti. Americká hypotéka má nižší úrok, než je například u spotřebitelského úvěru a dlouho splatnost, jedná se až o 20 let. U bankovní společnosti jsou podmínky pro získání americké hypotéky o něco přísnější, než je tomu tak u nebankovní společnosti. Abyste získali americkou hypotéku, měli byste prokázat svůj příjem a nemít zápis v registru dlužníků ze všech bank v České republice.

dřevěný domeček

Lze mít i záznam v registru

Pokud se bude jednat o americkou hypotéku u nebankovní společnosti, tak zde jsou podmínky mírnější, než je tomu u bankovní společnosti. Podstatně nemusíte prokazovat svoje příjmy a nemusí ani vadit záznam v registru dlužníků. Jelikož je nebankovní americká hypotéka lépe dostupná, bývá často omezená například tím, že je poskytnutá jen do 50 % hodnoty zastavěné nemovitosti.

Bacha na rizika

Americká hypotéka bez registru je velmi vhodná pro lidi, kteří potřebují velice rychle získat větší finanční prostředky a bohužel nemohou o americkou hypotéku požádat v bance, jelikož například mají zápis v registru dlužníků. Důležité tedy je vše si pořádně promyslet a vzít v potaz všechny možná rizika, které můžou být a všechno si důkladně propočítat a zvážit, zda je to správná volba.