Poděkujte akrobatovi du Trampoline

Aktivní odpočinek pro Vaše děti je neodmyslitelnou součástí jejich života. Nejsou, jako my, zralí lidé, kteří si odpočinek představují na lenošce. Horší je, když Vás Vaše ratolesti nutí prožívat společně jejich aktivní odpočinek.
Víte ale, že je reálné spojit své lenošení s jejich aktivitami?
salto na trampolíně
Trampolína s ochrannou sítí Vám zajistí pobyt na lenošce, včetně příjemného mikro spánku, a zároveň umožní neuvěřitelně zábavný odpočinek Vašim potomkům! Tomu se říká: Zabít dvě mouchy jednou ranou! A co je ještě skvělé? Bezpečnost Vašich dětí je zajištěna právě onou ochrannou sítí kolem trampolíny.

Jenom díky akrobatovi, po kterém je trampolína pojmenována, se mohou i Vaše ratolesti zabavit sami, bez Vaší pomoci. On byl strůjcem trampolíny, která umožňovala samostatné cvičení. Pružná prkna, nebo mroží kůže byla nahrazena trampolínou, která čerpala inspiraci z pružnosti ochranných sítí pod akrobaty na hrazdě, nebo na laně, třeba v cirkusech.

Trocha historie zvedne úroveň Vašich znalostí.
· Víte, například, že v 19. století trampolínu začali využívat hasiči, jako záchrannou síť?
· Víte, že ve 20. století se začaly trampolíny vyrábět ve velkém. A že se uskutečnily první závody ve skocích na trampolíně?
· A vzpomínáte si na olympijské hry v Sydney v roce 2000? Tam se přece skoky na trampolíně objevily, jako olympijská disciplína!

Možná, že Vaše trampolína s ochrannou sítí na zahradě bude odrazovým můstkem, a to do slova a do písmene, pro budoucího olympionika! A přitom ji potomkům pořídíte jen pro zábavu a pro Váš klid.
Možná z těchto důvodů vybírejte také podle velikosti a průměru. To proto, aby se Vaše dítko mohlo postupně ve skocích zdokonalovat. Vždyť prostoru na zahradě máte dost a dost!
trampolína a děti
Věříte už, že pořízení trampolíny s ochrannou sítí je investice, která se vyplatí vždy? Buď jen pro bohapusté dovádění ratolestí, nebo jako základ pro sport, který Vaše dítko ještě zdokonalí v nějakém sportovním oddíle.