Jak se bránit proti štípancům a kousancům

Aby naše okna a dveře mohly zůstat dokořán, stačí je vybavit pomocí praktických sítí proti hmyzu, které jsou neviditelné a velmi efektivní. Díky nim si můžeme dopřát velkou porci čerstvého vzduchu a nepříjemní komáři a mouchy zůstanou na zápraží. Přitom se velmi snadno instalují a také udržují.

ochranná síť

Největší nebezpečí pro nás lezoucí hmyz představuje v případě, že patříme mezi alergiky. Tady musíme být obzvlášť obezřetní. Proto jediným spolehlivým způsobem, který nás ochrání, jsou .

Bohatý výběr pro všechny

Na trhu máte k dispozici naštěstí široký výběr firem, které vám poskytnou špičkový servis a hned několik modelů vyrobených na míru. Budou perfektně pasovat do vašich oken a dveří a instalaci zvládnete sami i levou zadní. Dokonce si můžete zvolit i z velké škály barev. Nejžádanější mezi nimi je většinou bílá a hnědá. Můžete si dopřát ale i větší pestrost nebo imitaci dřeva. Dopřejte si kvalitní zesílenou síťovinu z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a velmi dobře snáší teplotní rozdíly. Anebo vyzkoušejte protipylovou ochranu, kterou ocení zejména alergici.

kontrast světla

Většina výrobců nemá problém ani s velkými plochami se šířkou až 3,4 m.
Velkou výhodou těchto skvělých doplňků je to, že je můžete před zimou snadno vyjmout a uskladnit.Pokud jste omezeni prostorem, vyzkoušejte rolovací dveře. Dokonce si přijdou na své i vozíčkáři, kteří potřebují bezbariérové provedení, tzv. plisé. Každý výrobek má navíc pojistku ve formě těsnícího kartáče, který nepustí brouky nebo mouchy ani zespod do vašeho domu či bytu. Rohy jsou také správně utěsněny a zavírání funguje většinou na principu magnetu. Nemusíte se bát ani v případě, že máte atypické řešení, i tady najdete vhodný výrobek, který vám padne jako ulitý.

Seriózní majitel vám navíc poskytne záruku 4 až 5 let a životnost jejich výrobků se pohybuje v rozmezí až do 20 let.

úsměv za sklem


Co tedy můžete mít

· pevný rám – vhodný zejména do oken
· posuvný systém – doplní skvěle francouzská okna, mají hladký a tichý chod

Konečně se můžete rozloučit s nepříjemným bzučením, které vás až doteď obtěžovalo.