Pro nadšence všech záhad

Milujete vzrušení a otázky všeho druhu? Láká vás přijít na správnou odpověď ještě dříve než ostatní? Nedáte si pokoj do doby, než uhodnete jakoukoliv záhadu? V tom případě je escape game Pardubice Enigma Escape tím pravým dobrodružstvím pro vás, při kterém si přijdete na své a docílíte maximální spokojenosti.
Úniková místnost je pořád jednou z nejvíce oblíbených her, které můžete v současnosti prožít a o tom, že není snadné poprat se se všemi hádankami, které tam na vás budou čekat, se můžete na vlastní kůži i vy.chybějící puzzle.jpg

Pomáhat vám budou nápovědy

Při vstupu do únikové místnosti na vás čeká téma, které budete muset vyřešit a které se bude nést v duchu velké záhady. K dispozici budete mít řadu schovaných indícií, které budou pečlivě ukryté v místnosti. Získáte je tak, že zapojíte všechny vaše mozkové závity, logiku a schopnost přemýšlet pohotově a nevynecháte přitom žádný důležitý detail. Hry je možné se zúčastnit v počtu hráčů 2 až 5. Čím více vás však bude, tím se vám bude lépe přemýšlet nad vyluštěním záhady a neméně důležité je i to, že se vám cena vstupného více vyplatí.
Pokud si nebudete vědět poradit a pohnout se takzvaně z místa, je pro vás připravená linka pomoci, na které vás navedou na správnou cestu zaměstnanci. Nemějte však obavy, jistě si poradíte i sami, pokud budete spolupracovat a všímat si každého detailu.

Samara a Dvojitý agent

Na hru máte k dispozici omezenou časovou dobu. Celkem 75 minut máte na to, abyste ze hry vyšli jako vítězný tým, který zvládl překonat všechny nástrahy. Zvolit si však můžete ze dvou typů her, které se od sebe liší.modrý tunel.jpg

  1. Při hře s názvem Samara vás upoutá volné pokračování filmu „Kruh“, ve kterém hrálo hlavní roli děvče se záhadnou kazetou. Vaším úkolem bude přijít na to, proč se opět kazeta šíří mezi lidmi.
  2. Hra Dvojitý agent vám nabídne prostředí detektivního zaměření, protože se budete muset poprat s otázkou, proč váš kolega – agent, tajně zmizel a kdo za to vlastně může.

Obě hry jsou stejně napínavé a není lehké se poprat s tím, jak vyřešit dané otázky. A pokud chcete vědět, jak na tom stojíte, přijďte si ověřit vaše znalosti do jedné takové únikové místnosti i vy.