Rozhýbe vaše obchody

Precizně jste splnili termíny dodání u všech zakázek a teď čekáte na platbu od vašich odběratelů. Již několikrát přislíbili nový a nový termín zaslání finančních prostředků. Ačkoliv víte, že se jedná o velmi seriózního partnera, se kterým obchodujete několik let, začínáte propadat nervozitě a nejistotě. Váš obchodní partner jistě dostojí svým závazkům, ale po danou dobu se vy může ocitnout v druhotné platební neschopnosti. Neudělali jste nic špatně, a přitom jsou vaše obchody i dobré jméno společnosti v ohrožení. Nemáte prostředky na nákup dalšího materiálu a brzy ani nebude na úhrady mezd vašich zaměstnanců.

veselá podnikatelka

Nenechejte situaci dojít tak daleko

Pro účely podnikání můžete využít velmi výhodný finanční produkt od nebankovní společnosti. Hypotéka bez příjmu je poskytována podnikatelům, kteří se ocitnou v nelehké finanční situaci.

Jaké jsou její výhody

Protože se jedná o produkt, za který ručíte nemovitým majetkem, je sjednán na velmi nízkou úrokovou sazbu. Zároveň si můžete dobu splácení rozvrhnout na mnoho let. Nejdéle jsou půjčky poskytovány se splatností třicet let, což znamená jistotu nízké částky, kterou měsíčně odesíláte z vašeho účtu. Ačkoliv si zpočátku sjednáte delší dobu splácení, víme, že se vaše situace může kdykoliv změnit k lepšímu. Proto vám nabízíme možnost kdykoliv uhradit celou výši dlužné částky aniž bychom vám vyčíslili nějakou pokutu za předčasné splacení.

palec nahoru

Kdy můžu mít peníze k dispozici

V podnikání hraje čas velkou roli. Snažíme se o to, abychom vám peněžní prostředky zaslali co možná nejdříve. Po dodání několika nezbytných podkladů schvalujeme poskytnutí půjčky obratem, tedy i během čtyřiadvaceti hodin.

Jak postupovat při vyplnění žádosti

Je pro vás připravený jednoduchý kontaktní formulář, jehož vyplnění je otázkou pár krátkých okamžiků. Zakrátko se vám ozve náš specialista a vše vám důkladně vysvětlí a zodpoví vaše dotazy.