Udělejte si konečně pořádek

Jste si vědomi toho, že originální bazénové hadice jsou jedinou možností, jak se zbavit každodenní překážkové dráhy na Vašem pozemku u bazénu?
Každý den chodíte k bazénu. Je to tak? Buď:

· jej čistíte,
· chodíte si zaplavat,
· usedáte k němu se sklenkou osvěžující limonády,
· nebo se jen tak procházíte kolem, abyste zjistili, jak vypadá voda v něm.
A co se stává?
Zakopáváte o hadice, které jste poskládali z těch starých, aby Vaše filtrace mohla pracovat, a přitom jste nemuseli investovat do nových a kvalitních bazénových hadic!. Myslíte si, že jste vyzráli? Proboha nad čím? Vždyť Vám jen překáží, často protékají, neplní svou funkci kvalitně. Jen si spočítejte množství ukopnutých palců za týden, a to v celé rodině!
Máte to zapotřebí?
Proč jste si nepořídili hadice k technickému vybavení bazénu, které jsou k tomu určené? Vyplatí se Vám snad ušetřit pár korun za ty originální?
Stojí Vám to za to?
Denně pofoukávat dětem prstíky u nohou, nebo odřená kolena a denně řešit podobné nehody? Býváte vzteklí, protože jsou Vaše děti nešikovné? A což teprve, když se podobná nehoda stane Vám!
Rozčilujete se každou chvíli nad tím, když se hadice svévolně odpojí a filtrace se stává rázem nefunkční? Nezačínáte právě v těchto chvílích uvažovat o tom, že jste udělali s největší pravděpodobností chybu? Aby ne!
Je čas s tím něco udělat!
Ono se opravdu nevyplácí šetřit na místech, kde se to rozhodně nehodí! Nyní už to musíte vidět i Vy.
A to tu nemluvíme o estetickém vzhledu celého technického zázemí, kde jsou kvalitní bazénové hadice pomalu to nejdůležitější na celém bazénu!
Je to přece tak prosté.
Běžte si ke svému bazénu bezpečně a bez soustavné ostražitosti nad tím, co zase bude.

· Nemusíte se už obávat drobných nehod Vašich ratolestí.
· Nemusíte se na ně ani zlobit, že jsou nešikovné.
· Nemusíte se již obávat nějakých louží, či vytopení filtrace, protože koncovka na bazénové hadici je vyrobená na koleni.
Pořiďte si kvalitu v podobě příslušných bazénových hadic a budete nadmíru spokojeni. Proč byste si neměli užívat křišťálově průhledné vody v bazénu bez nehod a v naprostém klidu?
Udělejte si pořádek ve změti starých hadic. To postačí.