Vybírejte nábytek, který je krásný, kvalitní i praktický

Rozkládací pohovka patří k takovým investicím, kterých nebudete nikdy litovat. Bude se vám hodit v případě, kdy budete bydlet v malém bytě, do kterého se sotva vejdete. A stejně tak ji oceníte i ve větším domě, když budete potřebovat uložit své přátele na noc.
pc a polštář na gauči.jpg
Není umění zařídit si velký, prostorný byt. Do něj hravě umístíte, cokoli vás jen napadne, stačí ty věci sladit dohromady a je to. Ale zařídit si malý byt o minimální výměře, kam se navíc musíte vměstnat v několika lidech, tak to je umění. To najednou začíná detektivní pátrání po praktickém a skladném nábytku, který vám toho může nabídnout ještě mnohem více než jen prostor na sezení.
závěsy za gaučem.jpg
Ideální pohovka je tedy ta rozkládací. Ta vám nabídne jak pohodlné posezení, tak příjemné spaní i praktické úložné prostory. Měli byste ji snadno několika jednoduchými pohyby rozložit a opět složit zpět. Neměla by být zbytečně těžká, aby se vám pohodlně stěhovala jak z místa na místo, tak třeba i z bytu do bytu. Měla by být vyrobena z kvalitního materiálu, který dobře vypadá, snadno jej sladíte s ostatním nábytkem, a také něco vydrží. Když na jednom kusu nábytku chcete v noci spát a přes den sedět, tak jej zatěžujete dvojnásobně, musí být tedy opravdu kvalitní. A když už jej v pokoji máte, tak proč jej nevyužít ještě jinak, ještě také jako skladovací prostor. Vždyť takových úložných míst není nikdy dost, tím spíše v malých bytech. Každý v takové situaci řeší, kam umístit své lyže, staré knihy, zimní oblečení, kufry anebo zřídka využívané spotřebiče. A když je můžete ukrýt do pohovky na místo toho, abyste kupovali další skříň, kterou stejně nemáte kam dát, tak je to přece jen výhra.
hvězdičková tapeta.jpg
Při výběru nábytku se tedy vyplatí přemýšlet a zvolit si vždy takový, který vám nejlépe poslouží v mnoha životních situacích. A přesně taková je rozkládací pohovka, která může již za pár dnů stát i ve vašem pokoji.