Nejlepší místo pro firemní večírek?


Jestliže jste vlastníkem firmy a chystáte se pořádat pro své zaměstnance Vánoční večírek, jistě jste již zjistili, že sehnat ideální prostory není vůbec nic jednoduchého. Jednou z nejoblíbenějších lokalit je Mikulov. Jedná se o město s dlouholetou historií, které je obklopenou nádhernou přírodou. V blízkém okolí naleznete nejeden rybníky, nebo bodní nádrže ale dokonce i rozsáhlé vinice. Přímo v srdci tohoto malebného městečka se nachází hotel Galant.
velký konferenční sál
Jedná se o čtyřhvězdičkový hotel, který je přímo stvořený pro pořádání firemních akcí, konferencí nebo nejrůznějších večírků. Na výběr je z mnoha salónků, zasedacích místností a sálů. Každý z nich je tematicky pojmenovaný po nějaké vinné odrůdě.
Každý prostor, který je určen k pronajímání, je primárně určen k jiné činnosti. Nicméně všechny jsou nově a moderně zařízeny. Budete-li potřebovat, můžete si zapůjčit nejrůznější techniku. Na výběr máte z plátna na promítání, promítačky, mikrofonu, ukazovátka a mnohého dalšího. Budete-li potřebovat, naprostou samozřejmostí je i opatření řečnického pultu, nebo sváteční ubrus na každý stůl.
Pokud si přejet uspořádat akci s občerstvením, není to žádný problém. Máte na výběr z několika variant. V první z nich je nabídnutí nealkoholického pití včetně kávy a čaje. Druhá možnost je objednání si celkového rautu s drobným občerstvením. Poslední a zároveň nejdražší variantou je servírování jednotného menu.
malá zasedací místnost
Součástí rozsáhlého komplexu je i hotel. Pokud se tedy chytáte uspořádat nějakou velkou akci, nemusíte si dělat starosti s dopravou hostů. Všichni se zde mohou ubytovat. Součástí rozsáhlého areálu je i restaurace, vinný sklep, malý pivovar, sauny a wellness. Na své si tak přijde každý.
Vzhledem k velkému vyžití je ubytování v Mikulově v hotelu Galant perfektní variantou jak pro obchodní jednání tak pro teambuildingy.