Vsaďte na tu správnou péči

Také si občas zajdete rádi ke kadeřníkovi? Popovídáte si, a ještě Vám kadeřnice vytvoří nový účes, který zaručí, že jsou vlasy zdravé a krásné. Bohužel ne vždy to takto idylicky dopadá. Někdy se může stát, že se kadeřnice netrefí přesně do Vašeho odstínu nebo jí ujede ruka s nůžkami. To se může stát každému, ale nikdo z toho není samozřejmě nadšený. Pokud chcete odcházet od kadeřnice vždy s úsměvem na tváří, vsaďte na tu správnou péči.
krátký sestřih
Hlavní je komunikace
Největší kámen úrazu je určitě komunikace mezi klientem a kadeřnicí. Jasně a podrobně popište kadeřnici, jak si nový účes představujete. Kadeřnice to nemyslí špatně, ale většinou přesně neví, v čem se cítíte úplně nejlépe. Pokud se Vám něco nelíbí, hned zakročte, ne až bude účes hotový. Jestliže se Vám nelíbí konečný efekt, zkuste kadeřnici trochu poradit. Může vše ještě poupravit např. použít vhodnou kulmu, žehličku nebo přidat více laku. Dobrá kadeřnice by se Vás měla ptát během služby na Váš názor.

I účes můžete reklamovat
Možná Vás to překvapí, ale i službu můžete reklamovat. Pokud účes vůbec nekoresponduje s Vaší představou, kterou jste kadeřnici sdělili nebo odstín barvy je spíše žlutý, zrzavý nebo nazelenalý, ozvěte se. Kadeřnice Vám může zkusit bezplatně škodu napáchanou na Vašich vlasech napravit. Pokud ani to nezabere, využijte možnost službu reklamovat. Reklamaci je salon povinen vyřídit do 30 dnů a většinou se řeší tak, že opravu provede jiný kadeřník v náhradním termínu. Slušný salon Vám rád provede opravu co nejrychleji, na Vaše přání.
žena u kadeřníka
Vyberte si správnou péči
Úplně nejlepší je samozřejmě vyhnout se všem těmto nepříjemnostem. Toho docílíte výběrem profesionálního kadeřníka, který má už něco za sebou. Zeptejte se svých kamarádek na doporučení, zabrouzdejte do internetových diskuzí nebo se rovnou zajděte podívat do salonu, který chcete navštívit. Zkušeného kadeřníka poznáte. Je si jistý svými názory a doporučený střih Vám i zdůvodní. Dobrý kadeřník Vám je schopen vymluvit i Vaši představu, protože si je jistý, že se příliš nehodí k Vašemu typu vlasů a místo toho Vám doporučí střih, který Vám bude lichotit. Vsaďte na tu správnou péči a dopřejte Vašim vlasům to, co opravdu potřebují.